faq

Často kladené dotazy

KOLIK LIDÍ SE MŮŽE UBYTOVAT V JEDNOM APARTÁMU?

V každém apartmánu se může ubytovat maximálně 4 + 1 osob (pátá osoba na přistýlce, rozkládací lůžko připravíme vždy na vyžádání, při rezervaci ubytování uveďte tento požadavek do poznámek).

V KOLIK HODIN JE PŘÍJEZD A V KOLIK HODIN MUSÍME OPUSTIT APARTMÁN?

ZIMNÍ OBDOBÍ

 

CHECK-IN je od 16.00 hod. do 19.00 hod. a CHECK-OUT je od 8.00 hod. do 10.00 hod.

 

Pokud nestihnete přijet v časovém rozmezí CHECK-INU, tak pro Vás budou klíče připraveny ve schránkách zamčených pomocí kódu, který Vám bude sdělen před příjezdem na ubytování.

 

Prosíme, nezapomeňte na to, že v zimním období není příjezd až k apartmánům možný a je třeba z důvodu Vašeho komfortního převozu k apartmánům informovat ubytovatele o případných změnách v termínu Vašeho příjezdu.

 

Do 19.00 hod. bude k dispozici svoz, v ceně ubytování, který Vás doveze přímo před apartmány. Pokud nestihnete přijet do doby, kdy je umožněn CHECK-IN, musíte si zařídit svoz do ubytování sami.

 

Více informaci naleznete v další záložce: „JAK SE DOSTANU DO APARTMÁNU?“

 

 

LETNÍ OBDOBÍ

 

CHECK-IN je od 16.00 hod. do 21.00 hod. a CHECK-OUT je od 8.00 hod. do 10.00 hod.

 

Pokud nestihnete přijet v časovém rozmezí CHECK-INU, tak pro Vás budou klíče připraveny ve schránkách zamčených pomocí kódu, který Vám bude sdělen před příjezdem na ubytování.

 

JAK SE DOSTANU K APARTMÁNU?

ZIMNÍ OBDOBÍ

 

V zimě je dojezd autem k chatě nemožný!

 

V době od 16:00 do 19:00 bude k dispozici svoz, v ceně ubytování, který Vás doveze přímo před apartmány. Pokud nestihnete přijet do doby, kdy je umožněn CHECK-IN, musíte si zařídit svoz do ubytování sami.

 

V takovém případě doporučujeme využít následující kontakt:

 

Tel. +420608033242

 

Přeprava z Velké Úpy je možná lanovkou, sněžnou rolbou nebo sněžným skútrem. Auto je nutné nechat na parkovišti u hotelu Atlas nebo na centrálním parkovišti Velká Úpa. Místo u Hotelu Atlas je nutné rezervovat dopředu!

 

 

LETNÍ OBDOBÍ

 

V létě je možné vyjet po asfaltové silnici až k Apartmánům PETRUŠKA, ale je třeba si vyřídit po cestě k nám povolení k vjezdu!

 

Povolení k vjezdu:

30 metrů za odbočkou z hlavní silnice ve Velké Úpě, je parkovací automat. Zde si zakupte povolení k vjezdu.

 

Jedná se o poplatek za povolení k vjezdu motorovým vozidlem do vybraných míst a částí města dle čl. 21 a násl. Obecně závazné vyhlášky města Pec pod Sněžkou č.1/2019 platí pouze ve vnitřním ochranném pásmu KRNAP a na území města Pec pod Sněžkou.

 

 

POVOLENÍ K VJZEDU lze zakoupit pouze za účelem:

 

Jednorázové dopravy osob či zavazadel

Opakovaného vjezdu (dvou až osmidenního, platí jen pro ubytované hosty)

 

Výše poplatku:

 

100 Kč za jednorázové povolení k vjezdu za 1 vozidlo a 1 den

200 Kč za povolení k opakovanému vjezdu na 2 až 8 dní

KDE MOHU PARKOVAT?

V létě je možné vyjet po asfaltové silnici až k Apartmánům PETRUŠKA. Na místě je bezplatné soukromé parkoviště pro 4 auta.

 

V zimě je dojezd k chatě nemožný! Auto je nutné nechat na parkovišti u hotelu Atlas nebo na centrálním parkovišti Velká Úpa či využít nabídky nového dopravního terminálů (P1) u Pece pod Sněžkou. Před příjezdem na ubytování Vás budeme aktuálně o možnostech parkování informovat a po dohodě s Vámi vše potřebné pro Vás zajistíme. Odvoz z parkovacího místa na ubytování při příjezdu a naopak odvoz z ubytování na parkoviště při odjezdu je součást ceny za ubytování. Parkovné v zimním období, kdy je nepřístupné soukromé parkoviště u apartmánů, si hradí každý náš klient individuálně.

Podmínky a nabídka služeb dopravního terminálu  zde.

MOHU SI VZÍT DOMÁCÍHO MAZLÍČKA S SEBOU?

Litujeme, ale ubytování s domácími mazlíčky u nás bohužel není možné.

JAK DALEKO JSOU APARTMÁNY OD SJEZDOVKY?

Apartmány PETRUŠKA jsou umístěny ve Velké Úpě, přímo na sjezdovce, pod horní stanicí lanovky MODŘÍN, která je součástí SKI RESORTU Černá hora – Pec. V rámci celého SKI RESORTU se můžete pohybovat pomocí sítě skibusů či veřejné autobusové dopravy, na apartmánech naleznete i kontakty na taxi.

 

Doporučujeme si zajistit skipas online. Velké cenové zvýhodnění. Více na skiresortcard.

VYSTAVÍTE NÁM KARTU HOSTA?

Ano, vystavujeme kartu hosta pro ubytované hosty.

 

Více informací o KARTĚ HOSTA naleznete zde: https://krajinapodsnezkou.cz/karta-hosta/?map=()_

NABÍZÍTE MOŽNOST DĚTSKÉ POSTÝLKY NEBO PŘISTÝLKY?

Ano, v našich apartmánech máme možnost, do jednotlivých apartmánu, přidat přistýlku nebo dětskou postýlku dle Vaších požadavků.

 

Přistýlka na Vás v apartmánu bude čekat automaticky pokud uskutečníte rezervaci pro 5 osob.

 

Dětskou postýlku je nutné předem zarezervovat! Doporučujeme uskutečnit rezervaci pomocí telefonního hovoru, SMS nebo e-mailem. Kapacita dětských postýlek je omezená.

Stále máte otázky?  Kontaktujte nás